ActivăSRL

ACVILE TECH SRL

Str. Augustin Coman Nr. 8-10, Sc. B, Et. 3, Ap. 27, Mun. Timişoara, Jud. Timiş

CAEN 6311: Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CUI
37780983
Reg. Com.
J35/2478/2017
Înființată
16 iunie 2017
Vechime
9 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
1,1 mil. lei
Profit net 2025
918 lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 16.06.2017

Rezumat

Pe scurt

ACVILE TECH SRL (CUI 37780983) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2017. Activitatea principală este Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN 6311).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,07 mil. lei (-47% față de 2024) și un profit net de 918 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37780983
Nr. Reg. Com.
J35/2478/2017
EUID
ROONRC.J35/2478/2017
Cod CAEN principal
6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Data înființării
16 iunie 2017
Vechime
9 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Augustin Coman Nr. 8-10, Sc. B, Et. 3, Ap. 27, Mun. Timişoara, Jud. Timiş

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • LEUŞT••• PETRI••• MAR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-46,8% față de 2024

1.074.824 RON

2024: 2.018.633 RON

01 mil2 mil3 mil201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 48.256 RONAnul 2018: 74.627 RONAnul 2019: 199.708 RONAnul 2020: 1.325.506 RONAnul 2021: 1.425.556 RONAnul 2022: 1.552.297 RONAnul 2023: 1.965.239 RONAnul 2024: 2.018.633 RONAnul 2025: 1.074.824 RON

Profit net 2025

-99,9% față de 2024

918 RON

2024: 1.033.089 RON

-500k0500k1 mil2 mil201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 32.661 RONAnul 2018: -50.001 RONAnul 2019: 50.012 RONAnul 2020: 568.371 RONAnul 2021: 756.950 RONAnul 2022: 585.555 RONAnul 2023: 989.576 RONAnul 2024: 1.033.089 RONAnul 2025: 918 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    918 lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    2,0 mil. lei
    Profit net
    1,0 mil. lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    2,0 mil. lei
    Profit net
    990 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    586 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    757 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    568 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    200 mii lei
    Profit net
    50 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    75 mii lei
    Profit net
    -50 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    48 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,1%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,18Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 18% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
100%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

100% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2017

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/2478/2017.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ACVILE TECH SRL

Este ACVILE TECH SRL activă?

Da. ACVILE TECH SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ACVILE TECH SRL?

Cifra de afaceri a ACVILE TECH SRL în 2025 a fost de 1.074.824 lei (1,07 mil. lei), în scădere cu 47% față de 2024.

Ce profit a avut ACVILE TECH SRL în 2025?

În 2025, ACVILE TECH SRL a înregistrat un profit net de 918 lei.

Ce activitate are ACVILE TECH SRL?

Activitatea principală a ACVILE TECH SRL este Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN 6311).

Unde are sediul ACVILE TECH SRL?

ACVILE TECH SRL are sediul social la adresa Str. Augustin Coman Nr. 8-10, Sc. B, Et. 3, Ap. 27, Mun. Timișoara, Jud. Timiș.

ACVILE TECH SRL este plătitoare de TVA?

Da. ACVILE TECH SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

ACVILE TECH SRL are datorii la ANAF?

Nu. ACVILE TECH SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ACVILE TECH SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].