ACTIVE MEDIA GRUP S.R.L.
Bld. Independenţei Nr. 111, Mun. Brăila, Jud. Brăila, 810047
CAEN 4673: Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
- CUI
- 24505159
- Reg. Com.
- J09/869/2008
- Înființată
- 23 septembrie 2008
- Vechime
- 18 ani
- Cifra de afaceri 2009
- 56 mii lei
- Profit net 2009
- 5 mii lei
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 20.01.2012
Rezumat
Pe scurt
ACTIVE MEDIA GRUP S.R.L. (CUI 24505159) a fost o societate cu răspundere limitată din Brăila, înființată în 2008 și radiată în 2012. Activitatea principală era Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN 4673).
Ultimul bilanț, din 2009, arată o cifră de afaceri de 55.690 lei și un profit net de 4.520 lei, fără angajați declarați.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 24505159
- Nr. Reg. Com.
- J09/869/2008
- EUID
- ROONRC.J09/869/2008
- Cod CAEN principal
- 4673 - Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
- Data înființării
- 23 septembrie 2008
- Vechime
- 18 ani
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Bld. Independenţei Nr. 111, Mun. Brăila, Jud. Brăila, 810047
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (5)
- ••• ••• VASIL•••
- ••• GRADINA••• V.MIHA•••
- ••• VASIL•••
- GRADINA••• MIHA•••
- NICO••• •• MAR•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2009 - 2009, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2009
55.690 RON
Profit net 2009
4.520 RON
Evoluție pe ani
2009
- Cifra de afaceri
- 56 mii lei
- Profit net
- 5 mii lei
- Angajați
- -
Analiză
Indicatori financiari 2009
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 8,1 lei profit net.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,07 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
93% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2012
Radierea din Registrul Comerțului
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 2008
Înregistrarea în scopuri de TVA
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Brăila cu nr. J9/869/2008, sub denumirea ACTIVE MEDIA GRUP SRL.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre ACTIVE MEDIA GRUP S.R.L.
Este ACTIVE MEDIA GRUP S.R.L. activă?
Nu. ACTIVE MEDIA GRUP S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2012.
Care este cifra de afaceri a ACTIVE MEDIA GRUP S.R.L.?
Cifra de afaceri a ACTIVE MEDIA GRUP S.R.L. în 2009 a fost de 55.690 lei.
Ce profit a avut ACTIVE MEDIA GRUP S.R.L. în 2009?
În 2009, ACTIVE MEDIA GRUP S.R.L. a înregistrat un profit net de 4.520 lei.
Ce activitate avea ACTIVE MEDIA GRUP S.R.L.?
Activitatea principală a ACTIVE MEDIA GRUP S.R.L. era Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN 4673).
Unde avea sediul ACTIVE MEDIA GRUP S.R.L.?
ACTIVE MEDIA GRUP S.R.L. avea sediul social la adresa Bld. Independenței Nr. 111, Mun. Brăila, Jud. Brăila, 810047.
ACTIVE MEDIA GRUP S.R.L. are datorii la ANAF?
Nu. ACTIVE MEDIA GRUP S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre ACTIVE MEDIA GRUP S.R.L.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].