Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 75,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ACT O3 SRL (CUI 15902982) este o societate cu răspundere limitată activă din Roșiori de Vede, județul Teleorman, înființată în 2003. Activitatea principală este Repararea și întreținerea mașinilor (CAEN 3312).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 136.866 lei (-7,9% față de 2024) și un profit net de 102.853 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 45.483 lei |
| 2017 | 65.861 lei |
| 2018 | 391.628 lei |
| 2019 | 133.996 lei |
| 2020 | 57.332 lei |
| 2021 | 52.830 lei |
| 2022 | 95.613 lei |
| 2023 | 122.690 lei |
| 2024 | 148.686 lei |
| 2025 | 136.866 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 136.866 | 148.686 | 122.690 | 95.613 | 52.830 | 57.332 | 133.996 | 391.628 | 65.861 | 45.483 |
| Profit net | 102.853 | -3.059 | 37.156 | 10.150 | 25.095 | 7.881 | 42.328 | 147.533 | 24.173 | 14.584 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | - | 1.697 | 5.771 | - | 1.906 | 2.281 | 2.656 | - | - | 14.971 |
| Active circulante | 169.420 | 65.408 | 62.264 | 16.198 | 34.602 | 13.537 | 43.077 | 154.724 | 26.989 | 1.932 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | 789 | 580 | 774 |
| Creanțe | 47.813 | 49.042 | 45.206 | 11.604 | 23.480 | 10.928 | 40.629 | 114.078 | 19.000 | - |
| Datorii | 68.426 | 68.964 | 29.679 | 4.848 | 2.332 | 6.737 | 2.205 | 5.991 | 1.616 | 1.119 |
| Capitaluri proprii | 100.994 | -1.859 | 38.356 | 11.350 | 34.176 | 9.081 | 43.528 | 148.733 | 25.373 | 15.784 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 75,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,48 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
40% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ACT O3 SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ACT O3 SRL în 2025 a fost de 136.866 lei, în scădere cu 7,9% față de 2024.
În 2025, ACT O3 SRL a înregistrat un profit net de 102.853 lei.
Activitatea principală a ACT O3 SRL este Repararea și întreținerea mașinilor (CAEN 3312).
ACT O3 SRL are sediul social la adresa Str. Dunării, Bl. D10, Sc. C, Et. parte, Ap. 2, Municipiul Roșiori de Vede, Jud. Teleorman.
Da. ACT O3 SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. ACT O3 SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].