ActivăSRL

ACHIRAL SOFTWARE SRL

24 IANUARIE Nr. 105, Municipiul Reşiţa, Jud. Caraş-Severin, 320078

CAEN 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
36059599
Reg. Com.
J11/288/2016
Înființată
10 mai 2016
Vechime
10 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
221 mii lei
Profit net 2025
197 mii lei
Angajați 2025
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 10.05.2016

Rezumat

Pe scurt

ACHIRAL SOFTWARE SRL (CUI 36059599) este o societate cu răspundere limitată activă din Reșița, județul Caraș-Severin, înființată în 2016. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 221.387 lei (+1.205% față de 2024) și un profit net de 196.593 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
36059599
Nr. Reg. Com.
J11/288/2016
EUID
ROONRC.J11/288/2016
Cod CAEN principal
6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
10 mai 2016
Vechime
10 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
24 IANUARIE Nr. 105, Municipiul Reşiţa, Jud. Caraş-Severin, 320078

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TOA••• FLO••• CRIST•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+1205,2% față de 2024

221.387 RON

2024: 16.962 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 15.479 RONAnul 2017: 69.086 RONAnul 2018: 229.495 RONAnul 2019: 188.864 RONAnul 2020: 328.116 RONAnul 2021: 301.741 RONAnul 2022: 263.235 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 16.962 RONAnul 2025: 221.387 RON

Profit net 2025

+1941,7% față de 2024

196.593 RON

2024: 9.629 RON

-100k0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 15.001 RONAnul 2017: 43.857 RONAnul 2018: 202.912 RONAnul 2019: 177.818 RONAnul 2020: 290.232 RONAnul 2021: 292.684 RONAnul 2022: 249.220 RONAnul 2023: -4.223 RONAnul 2024: 9.629 RONAnul 2025: 196.593 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    221 mii lei
    Profit net
    197 mii lei
    Angajați
    0
  • 2024

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    263 mii lei
    Profit net
    249 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    302 mii lei
    Profit net
    293 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    328 mii lei
    Profit net
    290 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    189 mii lei
    Profit net
    178 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    229 mii lei
    Profit net
    203 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    69 mii lei
    Profit net
    44 mii lei
    Angajați
    0
  • 2016

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
89%Față de anul anterior: în creștere
2021202220242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 88,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,61Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,61 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
34%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

34% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2021

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2020

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Caraș-Severin cu nr. J11/288/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ACHIRAL SOFTWARE SRL

Este ACHIRAL SOFTWARE SRL activă?

Da. ACHIRAL SOFTWARE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ACHIRAL SOFTWARE SRL?

Cifra de afaceri a ACHIRAL SOFTWARE SRL în 2025 a fost de 221.387 lei, în creștere cu 1.205% față de 2024.

Ce profit a avut ACHIRAL SOFTWARE SRL în 2025?

În 2025, ACHIRAL SOFTWARE SRL a înregistrat un profit net de 196.593 lei.

Ce activitate are ACHIRAL SOFTWARE SRL?

Activitatea principală a ACHIRAL SOFTWARE SRL este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

Unde are sediul ACHIRAL SOFTWARE SRL?

ACHIRAL SOFTWARE SRL are sediul social la adresa 24 IANUARIE Nr. 105, Municipiul Reșița, Jud. Caraș-Severin, 320078.

ACHIRAL SOFTWARE SRL este plătitoare de TVA?

Nu. ACHIRAL SOFTWARE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ACHIRAL SOFTWARE SRL are datorii la ANAF?

Nu. ACHIRAL SOFTWARE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ACHIRAL SOFTWARE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].