ActivăSRL

ACC TUNING TINT SRL

Str. Moldovei Nr. 90D, Orş. Comăneşti, Jud. Bacău

CAEN 9531: Repararea și întreținerea autovehiculelor

CUI
30715635
Reg. Com.
J2012000984044
Înființată
27 septembrie 2012
Vechime
14 ani
Cifra de afaceri 2017
14 mii lei
Profit net 2017
-23 mii lei
Angajați 2017
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 27.09.2012

Rezumat

Pe scurt

ACC TUNING TINT SRL (CUI 30715635) este o societate cu răspundere limitată activă din Comănești, județul Bacău, înființată în 2012. Activitatea principală este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).

În 2017 a raportat o cifră de afaceri de 13.780 lei (-68% față de 2016) și o pierdere netă de 22.893 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30715635
Nr. Reg. Com.
J2012000984044
EUID
ROONRC.J2012000984044
Cod CAEN principal
9531 - Repararea și întreținerea autovehiculelor
Data înființării
27 septembrie 2012
Vechime
14 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Moldovei Nr. 90D, Orş. Comăneşti, Jud. Bacău

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CIOB••• CLAU••• VAS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2012 - 2017, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2017

-67,5% față de 2016

13.780 RON

2016: 42.433 RON

020k40k60k201220132014201520162017Anul 2012: 0 RONAnul 2013: 400 RONAnul 2014: 22.732 RONAnul 2015: 45.291 RONAnul 2016: 42.433 RONAnul 2017: 13.780 RON

Profit net 2017

-804,9% față de 2016

-22.893 RON

2016: -2.530 RON

-30k-20k-10k010k201220132014201520162017Anul 2012: -1.912 RONAnul 2013: -6.252 RONAnul 2014: 1.078 RONAnul 2015: 0 RONAnul 2016: -2.530 RONAnul 2017: -22.893 RON

Evoluție pe ani

  • 2017

    Cifra de afaceri
    14 mii lei
    Profit net
    -23 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    45 mii lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2013

    Cifra de afaceri
    400 lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2012

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2017

Marjă netăSlab
-166%Față de anul anterior: în scădere
20132014201520162017

Firma a pierdut 166,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,12Față de anul anterior: în scădere
20132014201520162017

Activele circulante acoperă doar 12% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
828%Față de anul anterior: în creștere
20132014201520162017

828% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2015

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2014

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/984/2012.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ACC TUNING TINT SRL

Este ACC TUNING TINT SRL activă?

Da. ACC TUNING TINT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ACC TUNING TINT SRL?

Cifra de afaceri a ACC TUNING TINT SRL în 2017 a fost de 13.780 lei, în scădere cu 68% față de 2016.

Ce profit a avut ACC TUNING TINT SRL în 2017?

În 2017, ACC TUNING TINT SRL a înregistrat o pierdere netă de 22.893 lei.

Ce activitate are ACC TUNING TINT SRL?

Activitatea principală a ACC TUNING TINT SRL este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).

Unde are sediul ACC TUNING TINT SRL?

ACC TUNING TINT SRL are sediul social la adresa Str. Moldovei Nr. 90D, Orș. Comănești, Jud. Bacău.

ACC TUNING TINT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. ACC TUNING TINT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ACC TUNING TINT SRL are datorii la ANAF?

Nu. ACC TUNING TINT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ACC TUNING TINT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].