ActivăSRL

ACADROAD SRL

Str. Măcieşului Nr. 2A, Bl. A5A, Ap. 24, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500256

CAEN 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CUI
37856925
Reg. Com.
J08/1798/2017
Înființată
28 iunie 2017
Vechime
9 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
1,2 mil. lei
Profit net 2025
896 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 28.06.2017

Rezumat

Pe scurt

ACADROAD SRL (CUI 37856925) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2017. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,23 mil. lei (+72% față de 2024) și un profit net de 895.621 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37856925
Nr. Reg. Com.
J08/1798/2017
EUID
ROONRC.J8/1798/2017
Cod CAEN principal
7112 - Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Data înființării
28 iunie 2017
Vechime
9 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Măcieşului Nr. 2A, Bl. A5A, Ap. 24, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500256

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MANGH••• PE••• ALEXAND•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+71,7% față de 2024

1.230.324 RON

2024: 716.396 RON

0500k1 mil2 mil201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 47.913 RONAnul 2018: 133.373 RONAnul 2019: 296.296 RONAnul 2020: 234.942 RONAnul 2021: 511.973 RONAnul 2022: 679.949 RONAnul 2023: 509.101 RONAnul 2024: 716.396 RONAnul 2025: 1.230.324 RON

Profit net 2025

+123,9% față de 2024

895.621 RON

2024: 399.963 RON

0250k500k750k1 mil201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 26.323 RONAnul 2018: 74.343 RONAnul 2019: 178.552 RONAnul 2020: 117.912 RONAnul 2021: 368.042 RONAnul 2022: 506.083 RONAnul 2023: 313.165 RONAnul 2024: 399.963 RONAnul 2025: 895.621 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    896 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    716 mii lei
    Profit net
    400 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    509 mii lei
    Profit net
    313 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    680 mii lei
    Profit net
    506 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    512 mii lei
    Profit net
    368 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    235 mii lei
    Profit net
    118 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    296 mii lei
    Profit net
    179 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    133 mii lei
    Profit net
    74 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    48 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
73%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 72,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,02Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,02 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
33%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

33% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  4. 2020

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1798/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ACADROAD SRL

Este ACADROAD SRL activă?

Da. ACADROAD SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ACADROAD SRL?

Cifra de afaceri a ACADROAD SRL în 2025 a fost de 1.230.324 lei (1,23 mil. lei), în creștere cu 72% față de 2024.

Ce profit a avut ACADROAD SRL în 2025?

În 2025, ACADROAD SRL a înregistrat un profit net de 895.621 lei.

Ce activitate are ACADROAD SRL?

Activitatea principală a ACADROAD SRL este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Unde are sediul ACADROAD SRL?

ACADROAD SRL are sediul social la adresa Str. Măcieșului Nr. 2A, Bl. A5A, Ap. 24, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500256.

ACADROAD SRL este plătitoare de TVA?

Da. ACADROAD SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

ACADROAD SRL are datorii la ANAF?

Nu. ACADROAD SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ACADROAD SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].