ActivăSRL

ABSOLUT TEAM SRL

Str. Gării Nr. 98, Orş. Comăneşti, Jud. Bacău, 605200

CAEN 9630: Activități de pompe funebre și similare

CUI
30903760
Reg. Com.
J2012001163044
Înființată
14 noiembrie 2012
Vechime
13 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2021
774 mii lei
Profit net 2021
127 mii lei
Angajați 2021
7

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 14.11.2012

Rezumat

Pe scurt

ABSOLUT TEAM SRL (CUI 30903760) este o societate cu răspundere limitată activă din Comănești, județul Bacău, înființată în 2012. Activitatea principală este Activități de pompe funebre și similare (CAEN 9630).

În 2021 a raportat o cifră de afaceri de 774.374 lei (-6,1% față de 2020) și un profit net de 126.755 lei, cu 7 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30903760
Nr. Reg. Com.
J2012001163044
EUID
ROONRC.J2012001163044
Cod CAEN principal
9630 - Activități de pompe funebre și similare
Data înființării
14 noiembrie 2012
Vechime
13 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Gării Nr. 98, Orş. Comăneşti, Jud. Bacău, 605200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CE••• ZOL••• IUSTIN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2012 - 2021, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2021

-6,1% față de 2020

774.374 RON

2020: 824.447 RON

0250k500k750k1 mil2012201320142015201620172018201920202021Anul 2012: 30.096 RONAnul 2013: 224.439 RONAnul 2014: 189.011 RONAnul 2015: 222.364 RONAnul 2016: 347.360 RONAnul 2017: 381.281 RONAnul 2018: 481.776 RONAnul 2019: 543.636 RONAnul 2020: 824.447 RONAnul 2021: 774.374 RON

Profit net 2021

+15,1% față de 2020

126.755 RON

2020: 110.151 RON

050k100k150k2012201320142015201620172018201920202021Anul 2012: 2.872 RONAnul 2013: 21.937 RONAnul 2014: 23.607 RONAnul 2015: 1 RONAnul 2016: 37.504 RONAnul 2017: 19.856 RONAnul 2018: 21.953 RONAnul 2019: 25.614 RONAnul 2020: 110.151 RONAnul 2021: 126.755 RON

Evoluție pe ani

  • 2021

    Cifra de afaceri
    774 mii lei
    Profit net
    127 mii lei
    Angajați
    7
  • 2020

    Cifra de afaceri
    824 mii lei
    Profit net
    110 mii lei
    Angajați
    7
  • 2019

    Cifra de afaceri
    544 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    5
  • 2018

    Cifra de afaceri
    482 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    4
  • 2017

    Cifra de afaceri
    381 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    347 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    2
  • 2015

    Cifra de afaceri
    222 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    189 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    1
  • 2013

    Cifra de afaceri
    224 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    2
  • 2012

    Cifra de afaceri
    30 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2021

Marjă netăBun
16%Față de anul anterior: în creștere
20172018201920202021

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 16,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,34Față de anul anterior: în scădere
20172018201920202021

Activele circulante acoperă doar 34% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
69%Față de anul anterior: în scădere
20172018201920202021

69% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2020

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2014

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/1163/2012.

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ABSOLUT TEAM SRL

Este ABSOLUT TEAM SRL activă?

Da. ABSOLUT TEAM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ABSOLUT TEAM SRL?

Cifra de afaceri a ABSOLUT TEAM SRL în 2021 a fost de 774.374 lei, în scădere cu 6,1% față de 2020.

Ce profit a avut ABSOLUT TEAM SRL în 2021?

În 2021, ABSOLUT TEAM SRL a înregistrat un profit net de 126.755 lei.

Ce activitate are ABSOLUT TEAM SRL?

Activitatea principală a ABSOLUT TEAM SRL este Activități de pompe funebre și similare (CAEN 9630).

Unde are sediul ABSOLUT TEAM SRL?

ABSOLUT TEAM SRL are sediul social la adresa Str. Gării Nr. 98, Orș. Comănești, Jud. Bacău, 605200.

ABSOLUT TEAM SRL este plătitoare de TVA?

Da. ABSOLUT TEAM SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

ABSOLUT TEAM SRL are datorii la ANAF?

Nu. ABSOLUT TEAM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ABSOLUT TEAM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].