Marjă netă
SlabFirma a pierdut 100,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ABRAMEL SRL (CUI 26353782) este o societate cu răspundere limitată activă din Oradea, județul Bihor, înființată în 2009. Activitatea principală este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 241.959 lei (-88% față de 2024) și o pierdere netă de 244.074 lei, cu 4 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 452.809 lei |
| 2017 | 969.297 lei |
| 2018 | 779.378 lei |
| 2019 | 706.790 lei |
| 2020 | 623.767 lei |
| 2021 | 364.577 lei |
| 2022 | 1.015.269 lei |
| 2023 | 2.484.792 lei |
| 2024 | 2.032.202 lei |
| 2025 | 241.959 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 241.959 | 2.032.202 | 2.484.792 | 1.015.269 | 364.577 | 623.767 | 706.790 | 779.378 | 969.297 | 452.809 |
| Profit net | -244.074 | 29.731 | 791.679 | 52.184 | -98.254 | -17.312 | -8.752 | 4.372 | 32.062 | 31.738 |
| Număr mediu de angajați | 4 | 7 | 7 | 3 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 2 |
| Active imobilizate | 92.331 | 133.131 | 166.137 | 131.690 | 102.572 | 38.237 | 59.539 | 80.841 | 70.800 | 4.297 |
| Active circulante | 566.866 | 824.794 | 2.089.230 | 711.098 | 233.691 | 328.995 | 380.200 | 245.768 | 251.307 | 156.215 |
| Stocuri | 406.201 | 559.446 | 1.246.998 | 421.252 | 68.811 | 91.388 | 95.157 | 41.464 | 74.034 | 45.828 |
| Creanțe | 69.930 | 87.231 | 21.265 | 135.555 | 148.562 | 146.528 | 187.062 | 185.529 | 150.067 | 104.980 |
| Datorii | 137.371 | 184.748 | 652.253 | 605.965 | 399.043 | 332.706 | 388.544 | 265.663 | 265.971 | 132.766 |
| Capitaluri proprii | 566.740 | 810.814 | 781.084 | -10.596 | -62.780 | 35.473 | 52.785 | 61.537 | 57.165 | 24.903 |
Firma a pierdut 100,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,13 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
20% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ABRAMEL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ABRAMEL SRL în 2025 a fost de 241.959 lei, în scădere cu 88% față de 2024.
În 2025, ABRAMEL SRL a înregistrat o pierdere netă de 244.074 lei.
Activitatea principală a ABRAMEL SRL este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).
ABRAMEL SRL are sediul social la adresa PESCĂRUȘULUI Nr. 18, Municipiul Oradea, Jud. Bihor, 410147.
Da. ABRAMEL SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ABRAMEL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].