ActivăSRL

ABANINA SRL

Nr. 374, Sat Bulai Com. Moara, Jud. Suceava, 727371

CAEN 4520: Întreținerea și repararea autovehiculelor

CUI
26079173
Reg. Com.
J33/794/2009
Înființată
7 octombrie 2009
Vechime
17 ani
Cifra de afaceri 2025
39 mii lei
Profit net 2025
-21 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.10.2009

Rezumat

Pe scurt

ABANINA SRL (CUI 26079173) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Bulai, comuna Moara, județul Suceava, înființată în 2009. Activitatea principală este Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN 4520).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 39.000 lei (+3,7% față de 2024) și o pierdere netă de 20.903 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
26079173
Nr. Reg. Com.
J33/794/2009
EUID
ROONRC.J33/794/2009
Cod CAEN principal
4520 - Întreținerea și repararea autovehiculelor
Data înființării
7 octombrie 2009
Vechime
17 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Nr. 374, Sat Bulai Com. Moara, Jud. Suceava, 727371

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PRISACA••• PΕ•• MAGDAL••• CRIST•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+3,7% față de 2024

39.000 RON

2024: 37.600 RON

025k50k75k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 64.231 RONAnul 2017: 53.846 RONAnul 2018: 79.417 RONAnul 2019: 85.488 RONAnul 2020: 79.587 RONAnul 2021: 74.293 RONAnul 2022: 34.680 RONAnul 2023: 25.009 RONAnul 2024: 37.600 RONAnul 2025: 39.000 RON

Profit net 2025

-125,6% față de 2024

-20.903 RON

2024: -9.264 RON

-40k-20k020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 46.841 RONAnul 2017: 36.563 RONAnul 2018: 51.663 RONAnul 2019: 56.125 RONAnul 2020: 45.855 RONAnul 2021: 37.483 RONAnul 2022: -6.104 RONAnul 2023: -18.425 RONAnul 2024: -9.264 RONAnul 2025: -20.903 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    39 mii lei
    Profit net
    -21 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    38 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    25 mii lei
    Profit net
    -18 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    74 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    80 mii lei
    Profit net
    46 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    85 mii lei
    Profit net
    56 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    79 mii lei
    Profit net
    52 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    54 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    64 mii lei
    Profit net
    47 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-54%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 53,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,21Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 21% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
464%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

464% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2009

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/794/2009.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ABANINA SRL

Este ABANINA SRL activă?

Da. ABANINA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ABANINA SRL?

Cifra de afaceri a ABANINA SRL în 2025 a fost de 39.000 lei, în creștere cu 3,7% față de 2024.

Ce profit a avut ABANINA SRL în 2025?

În 2025, ABANINA SRL a înregistrat o pierdere netă de 20.903 lei.

Ce activitate are ABANINA SRL?

Activitatea principală a ABANINA SRL este Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN 4520).

Unde are sediul ABANINA SRL?

ABANINA SRL are sediul social la adresa Nr. 374, Sat Bulai Com. Moara, Jud. Suceava, 727371.

ABANINA SRL este plătitoare de TVA?

Nu. ABANINA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ABANINA SRL are datorii la ANAF?

Nu. ABANINA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ABANINA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].