AB BARBER STUDIO S.R.L.
Bld. 22 Decembrie Nr. 63, Mun. Deva, Jud. Hunedoara
CAEN 9621: Activități de coafură și frizerie
- CUI
- 55714937
- Reg. Com.
- J2026058213003
- Înființată
- 15 octombrie 2026
- Vechime
- 1 lună
Situație fiscală (ANAF)
- Activă fiscal
- Neplătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- INREGISTRAT
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 15.10.2026
Rezumat
Pe scurt
AB BARBER STUDIO S.R.L. (CUI 55714937) este o societate cu răspundere limitată activă din Deva, județul Hunedoara, înființată în 2026. Activitatea principală este Activități de coafură și frizerie (CAEN 9621).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 55714937
- Nr. Reg. Com.
- J2026058213003
- Cod CAEN principal
- 9621 - Activități de coafură și frizerie
- Data înființării
- 15 octombrie 2026
- Vechime
- 1 lună
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Bld. 22 Decembrie Nr. 63, Mun. Deva, Jud. Hunedoara
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (0)
- -
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2026
Înființarea firmei
Înmatriculată cu nr. J2026058213003.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre AB BARBER STUDIO S.R.L.
Este AB BARBER STUDIO S.R.L. activă?
Da. AB BARBER STUDIO S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Ce activitate are AB BARBER STUDIO S.R.L.?
Activitatea principală a AB BARBER STUDIO S.R.L. este Activități de coafură și frizerie (CAEN 9621).
Unde are sediul AB BARBER STUDIO S.R.L.?
AB BARBER STUDIO S.R.L. are sediul social la adresa Bld. 22 Decembrie Nr. 63, Mun. Deva, Jud. Hunedoara.
AB BARBER STUDIO S.R.L. este plătitoare de TVA?
Nu. AB BARBER STUDIO S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
AB BARBER STUDIO S.R.L. are datorii la ANAF?
Nu. AB BARBER STUDIO S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre AB BARBER STUDIO S.R.L.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].