ActivăSRL

A & T & O SRL

Str. Mureşului Nr. 46, Ap. 6, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400598

CAEN 7120: Activități de testări și analize tehnice

CUI
21732211
Reg. Com.
J2007002160125
Înființată
15 mai 2007
Vechime
19 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
466 mii lei
Profit net 2025
236 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 15.05.2007

Rezumat

Pe scurt

A & T & O SRL (CUI 21732211) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2007. Activitatea principală este Activități de testări și analize tehnice (CAEN 7120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 465.883 lei (-2,5% față de 2024) și un profit net de 236.361 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
21732211
Nr. Reg. Com.
J2007002160125
EUID
ROONRC.J2007002160125
Cod CAEN principal
7120 - Activități de testări și analize tehnice
Data înființării
15 mai 2007
Vechime
19 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mureşului Nr. 46, Ap. 6, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400598

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • STĂCE••• ALEXAN••• VASIL•••
  • STĂCE••• I••• OCTAV•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-2,5% față de 2024

465.883 RON

2024: 477.870 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 132.970 RONAnul 2017: 139.333 RONAnul 2018: 153.325 RONAnul 2019: 179.123 RONAnul 2020: 182.618 RONAnul 2021: 244.296 RONAnul 2022: 307.997 RONAnul 2023: 401.066 RONAnul 2024: 477.870 RONAnul 2025: 465.883 RON

Profit net 2025

-1,2% față de 2024

236.361 RON

2024: 239.207 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 51.398 RONAnul 2017: 68.303 RONAnul 2018: 99.879 RONAnul 2019: 117.307 RONAnul 2020: 90.991 RONAnul 2021: 81.832 RONAnul 2022: 57.111 RONAnul 2023: 114.161 RONAnul 2024: 239.207 RONAnul 2025: 236.361 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    466 mii lei
    Profit net
    236 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    478 mii lei
    Profit net
    239 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    401 mii lei
    Profit net
    114 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    308 mii lei
    Profit net
    57 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    244 mii lei
    Profit net
    82 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    183 mii lei
    Profit net
    91 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    179 mii lei
    Profit net
    117 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    153 mii lei
    Profit net
    100 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    139 mii lei
    Profit net
    68 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    133 mii lei
    Profit net
    51 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
51%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 50,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,93Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,93 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
34%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

34% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2160/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre A & T & O SRL

Este A & T & O SRL activă?

Da. A & T & O SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a A & T & O SRL?

Cifra de afaceri a A & T & O SRL în 2025 a fost de 465.883 lei, în scădere cu 2,5% față de 2024.

Ce profit a avut A & T & O SRL în 2025?

În 2025, A & T & O SRL a înregistrat un profit net de 236.361 lei.

Ce activitate are A & T & O SRL?

Activitatea principală a A & T & O SRL este Activități de testări și analize tehnice (CAEN 7120).

Unde are sediul A & T & O SRL?

A & T & O SRL are sediul social la adresa Str. Mureșului Nr. 46, Ap. 6, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400598.

A & T & O SRL este plătitoare de TVA?

Da. A & T & O SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

A & T & O SRL are datorii la ANAF?

Nu. A & T & O SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre A & T & O SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].