ActivăSRL

A+PROJECTS & TRAINING S.R.L.

Str. Poet Andrei Mureşanu Nr. 12, Et. P, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 6220: Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CUI
43048983
Reg. Com.
J2020000508078
Înființată
15 septembrie 2020
Vechime
6 ani
Cifra de afaceri 2025
263 mii lei
Profit net 2025
101 mii lei
Angajați 2025
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: TRANSFER(SOSIRE) din data 14.05.2025

Rezumat

Pe scurt

A+PROJECTS & TRAINING S.R.L. (CUI 43048983) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2020. Activitatea principală este Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN 6220).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 263.039 lei (+26% față de 2024) și un profit net de 100.782 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
43048983
Nr. Reg. Com.
J2020000508078
EUID
ROONRC.J2020000508078
Cod CAEN principal
6220 - Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Data înființării
15 septembrie 2020
Vechime
6 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Poet Andrei Mureşanu Nr. 12, Et. P, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • P••• ANDR••• VALENT•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2020 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+26,5% față de 2024

263.039 RON

2024: 207.996 RON

0100k200k300k202020212022202320242025Anul 2020: 12.671 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 49.082 RONAnul 2023: 189.115 RONAnul 2024: 207.996 RONAnul 2025: 263.039 RON

Profit net 2025

-35,8% față de 2024

100.782 RON

2024: 156.965 RON

-50k050k100k150k200k202020212022202320242025Anul 2020: 12.280 RONAnul 2021: -1.132 RONAnul 2022: 39.871 RONAnul 2023: 160.627 RONAnul 2024: 156.965 RONAnul 2025: 100.782 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    263 mii lei
    Profit net
    101 mii lei
    Angajați
    0
  • 2024

    Cifra de afaceri
    208 mii lei
    Profit net
    157 mii lei
    Angajați
    0
  • 2023

    Cifra de afaceri
    189 mii lei
    Profit net
    161 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    49 mii lei
    Profit net
    40 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
38%Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 38,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,01Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,01 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
32%Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

32% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Mutarea sediului în alt județ

    Botoșani → Cluj. Nr. Reg. Com. nou: J7/508/2020.

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2021

    Schimbarea denumirii

    ITOLDYOUSO S.R.L. → A+PROJECTS & TRAINING S.R.L.

  5. 2020

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J7/508/2020.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre A+PROJECTS & TRAINING S.R.L.

Este A+PROJECTS & TRAINING S.R.L. activă?

Da. A+PROJECTS & TRAINING S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a A+PROJECTS & TRAINING S.R.L.?

Cifra de afaceri a A+PROJECTS & TRAINING S.R.L. în 2025 a fost de 263.039 lei, în creștere cu 26% față de 2024.

Ce profit a avut A+PROJECTS & TRAINING S.R.L. în 2025?

În 2025, A+PROJECTS & TRAINING S.R.L. a înregistrat un profit net de 100.782 lei.

Ce activitate are A+PROJECTS & TRAINING S.R.L.?

Activitatea principală a A+PROJECTS & TRAINING S.R.L. este Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN 6220).

Unde are sediul A+PROJECTS & TRAINING S.R.L.?

A+PROJECTS & TRAINING S.R.L. are sediul social la adresa Str. Poet Andrei Mureșanu Nr. 12, Et. P, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

A+PROJECTS & TRAINING S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. A+PROJECTS & TRAINING S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

A+PROJECTS & TRAINING S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. A+PROJECTS & TRAINING S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre A+PROJECTS & TRAINING S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].