A.P.C. CONSTRUCTII SRL
Str. CURTEA 44 Nr. 1, Municipiul Târgu Secuiesc, Jud. Covasna, 525400
CAEN 4521: Construcții de clădiri și lucrări de geniu
- CUI
- 15829490
- Reg. Com.
- J14/396/2003
- Înființată
- 20 octombrie 2003
- Vechime
- 23 de ani
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 21.11.2013
Rezumat
Pe scurt
A.P.C. CONSTRUCTII SRL (CUI 15829490) a fost o societate cu răspundere limitată din Târgu Secuiesc, județul Covasna, înființată în 2003 și radiată în 2013. Activitatea principală era Construcții de clădiri și lucrări de geniu (CAEN 4521).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 15829490
- Nr. Reg. Com.
- J14/396/2003
- EUID
- ROONRC.J14/396/2003
- Cod CAEN principal
- 4521 - Construcții de clădiri și lucrări de geniu
- Data înființării
- 20 octombrie 2003
- Vechime
- 23 de ani
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. CURTEA 44 Nr. 1, Municipiul Târgu Secuiesc, Jud. Covasna, 525400
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (3)
- CE••• S•••
- F••• REPREZENT•••
- FEK••• AR•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2014
Stări încheiate la ONRC
Este sub incidența Legii nr. 85/2006; Dizolvare judiciară, cf art.237 din Legea nr. 31/1990; Certificat de înmatriculare preschimbat.
- 2013
Radierea din Registrul Comerțului
- 2012
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 2003
Înregistrarea în scopuri de TVA
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Covasna cu nr. J14/396/2003.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre A.P.C. CONSTRUCTII SRL
Este A.P.C. CONSTRUCTII SRL activă?
Nu. A.P.C. CONSTRUCTII SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2013.
Ce activitate avea A.P.C. CONSTRUCTII SRL?
Activitatea principală a A.P.C. CONSTRUCTII SRL era Construcții de clădiri și lucrări de geniu (CAEN 4521).
Unde avea sediul A.P.C. CONSTRUCTII SRL?
A.P.C. CONSTRUCTII SRL avea sediul social la adresa Str. CURTEA 44 Nr. 1, Municipiul Târgu Secuiesc, Jud. Covasna, 525400.
A.P.C. CONSTRUCTII SRL are datorii la ANAF?
Nu. A.P.C. CONSTRUCTII SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre A.P.C. CONSTRUCTII SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].