ActivăSRL

A&O ARCUS CONSULTING SRL

Cal. Dorobanţilor Nr. 90, Bl. 20A, Sc. I, Et. 4, Ap. 19, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400609

CAEN 6622: Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări

CUI
30376121
Reg. Com.
J12/1759/2012
Înființată
29 iunie 2012
Vechime
14 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
71 mii lei
Profit net 2025
53 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 29.06.2012

Rezumat

Pe scurt

A&O ARCUS CONSULTING SRL (CUI 30376121) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2012. Activitatea principală este Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN 6622).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 70.963 lei (+58% față de 2024) și un profit net de 53.489 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30376121
Nr. Reg. Com.
J12/1759/2012
EUID
ROONRC.J12/1759/2012
Cod CAEN principal
6622 - Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
Data înființării
29 iunie 2012
Vechime
14 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Dorobanţilor Nr. 90, Bl. 20A, Sc. I, Et. 4, Ap. 19, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400609

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • COROBE••• ANG••• FELI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+57,9% față de 2024

70.963 RON

2024: 44.938 RON

020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 51.613 RONAnul 2017: 41.382 RONAnul 2018: 43.572 RONAnul 2019: 60.812 RONAnul 2020: 59.759 RONAnul 2021: 35.129 RONAnul 2022: 67.302 RONAnul 2023: 74.747 RONAnul 2024: 44.938 RONAnul 2025: 70.963 RON

Profit net 2025

+56,9% față de 2024

53.489 RON

2024: 34.094 RON

-20k020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 11.592 RONAnul 2017: -12.748 RONAnul 2018: 8.249 RONAnul 2019: 33.328 RONAnul 2020: 47.815 RONAnul 2021: 25.504 RONAnul 2022: 48.992 RONAnul 2023: 33.900 RONAnul 2024: 34.094 RONAnul 2025: 53.489 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    71 mii lei
    Profit net
    53 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    45 mii lei
    Profit net
    34 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    75 mii lei
    Profit net
    34 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    67 mii lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    60 mii lei
    Profit net
    48 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    61 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    44 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    41 mii lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    52 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
75%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 75,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
12,16Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 12,16 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
8,2%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

8,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1759/2012.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre A&O ARCUS CONSULTING SRL

Este A&O ARCUS CONSULTING SRL activă?

Da. A&O ARCUS CONSULTING SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a A&O ARCUS CONSULTING SRL?

Cifra de afaceri a A&O ARCUS CONSULTING SRL în 2025 a fost de 70.963 lei, în creștere cu 58% față de 2024.

Ce profit a avut A&O ARCUS CONSULTING SRL în 2025?

În 2025, A&O ARCUS CONSULTING SRL a înregistrat un profit net de 53.489 lei.

Ce activitate are A&O ARCUS CONSULTING SRL?

Activitatea principală a A&O ARCUS CONSULTING SRL este Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN 6622).

Unde are sediul A&O ARCUS CONSULTING SRL?

A&O ARCUS CONSULTING SRL are sediul social la adresa Cal. Dorobanților Nr. 90, Bl. 20A, Sc. I, Et. 4, Ap. 19, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400609.

A&O ARCUS CONSULTING SRL este plătitoare de TVA?

Nu. A&O ARCUS CONSULTING SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

A&O ARCUS CONSULTING SRL are datorii la ANAF?

Nu. A&O ARCUS CONSULTING SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre A&O ARCUS CONSULTING SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].