ActivăSRL

A INSIGHT SRL

Str. Tache Ionescu Nr. 66, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400473

CAEN 6210: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
19236747
Reg. Com.
J2006004017127
Înființată
27 noiembrie 2006
Vechime
19 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
240 mii lei
Profit net 2025
74 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 27.11.2006

Rezumat

Pe scurt

A INSIGHT SRL (CUI 19236747) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2006. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 240.179 lei (-59% față de 2024) și un profit net de 73.859 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
19236747
Nr. Reg. Com.
J2006004017127
EUID
ROONRC.J2006004017127
Cod CAEN principal
6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
27 noiembrie 2006
Vechime
19 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Tache Ionescu Nr. 66, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400473

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CARU••• ALEXAN••• MI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-58,9% față de 2024

240.179 RON

2024: 584.985 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 67.678 RONAnul 2019: 289.852 RONAnul 2020: 187.530 RONAnul 2021: 710.201 RONAnul 2022: 339.042 RONAnul 2023: 351.920 RONAnul 2024: 584.985 RONAnul 2025: 240.179 RON

Profit net 2025

-61,8% față de 2024

73.859 RON

2024: 193.314 RON

-200k-100k0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -115.159 RONAnul 2017: -26.419 RONAnul 2018: 36.227 RONAnul 2019: 210.507 RONAnul 2020: 96.128 RONAnul 2021: 273.287 RONAnul 2022: 55.770 RONAnul 2023: 190.434 RONAnul 2024: 193.314 RONAnul 2025: 73.859 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    240 mii lei
    Profit net
    74 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    585 mii lei
    Profit net
    193 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    352 mii lei
    Profit net
    190 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    339 mii lei
    Profit net
    56 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    710 mii lei
    Profit net
    273 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    188 mii lei
    Profit net
    96 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    290 mii lei
    Profit net
    211 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    68 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -26 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -115 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
31%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 30,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,65Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,65 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
13%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

13% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2020

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2006

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/4017/2006.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre A INSIGHT SRL

Este A INSIGHT SRL activă?

Da. A INSIGHT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a A INSIGHT SRL?

Cifra de afaceri a A INSIGHT SRL în 2025 a fost de 240.179 lei, în scădere cu 59% față de 2024.

Ce profit a avut A INSIGHT SRL în 2025?

În 2025, A INSIGHT SRL a înregistrat un profit net de 73.859 lei.

Ce activitate are A INSIGHT SRL?

Activitatea principală a A INSIGHT SRL este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

Unde are sediul A INSIGHT SRL?

A INSIGHT SRL are sediul social la adresa Str. Tache Ionescu Nr. 66, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400473.

A INSIGHT SRL este plătitoare de TVA?

Da. A INSIGHT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

A INSIGHT SRL are datorii la ANAF?

Nu. A INSIGHT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre A INSIGHT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].