ActivăSRL

9E INDUSTRY SRL

Str. Ceahlău Nr. 44, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400488

CAEN 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CUI
22005955
Reg. Com.
J12/2861/2007
Înființată
27 iunie 2007
Vechime
19 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
901 mii lei
Profit net 2025
618 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 27.06.2007

Rezumat

Pe scurt

9E INDUSTRY SRL (CUI 22005955) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2007. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 901.296 lei (+34% față de 2024) și un profit net de 618.395 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
22005955
Nr. Reg. Com.
J12/2861/2007
EUID
ROONRC.J12/2861/2007
Cod CAEN principal
7112 - Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Data înființării
27 iunie 2007
Vechime
19 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ceahlău Nr. 44, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400488

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • B••• LORED••• ELISAB•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+34,0% față de 2024

901.296 RON

2024: 672.627 RON

0250k500k750k1 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 184.964 RONAnul 2017: 231.331 RONAnul 2018: 190.591 RONAnul 2019: 305.679 RONAnul 2020: 247.889 RONAnul 2021: 331.839 RONAnul 2022: 378.639 RONAnul 2023: 308.622 RONAnul 2024: 672.627 RONAnul 2025: 901.296 RON

Profit net 2025

+57,3% față de 2024

618.395 RON

2024: 393.120 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 157.822 RONAnul 2017: 156.090 RONAnul 2018: 140.501 RONAnul 2019: 174.542 RONAnul 2020: 180.530 RONAnul 2021: 203.683 RONAnul 2022: 114.261 RONAnul 2023: 83.138 RONAnul 2024: 393.120 RONAnul 2025: 618.395 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    901 mii lei
    Profit net
    618 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    673 mii lei
    Profit net
    393 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    309 mii lei
    Profit net
    83 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    379 mii lei
    Profit net
    114 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    332 mii lei
    Profit net
    204 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    248 mii lei
    Profit net
    181 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    306 mii lei
    Profit net
    175 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    191 mii lei
    Profit net
    141 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    231 mii lei
    Profit net
    156 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    185 mii lei
    Profit net
    158 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
69%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 68,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,24Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,24 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
32%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

32% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2861/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre 9E INDUSTRY SRL

Este 9E INDUSTRY SRL activă?

Da. 9E INDUSTRY SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a 9E INDUSTRY SRL?

Cifra de afaceri a 9E INDUSTRY SRL în 2025 a fost de 901.296 lei, în creștere cu 34% față de 2024.

Ce profit a avut 9E INDUSTRY SRL în 2025?

În 2025, 9E INDUSTRY SRL a înregistrat un profit net de 618.395 lei.

Ce activitate are 9E INDUSTRY SRL?

Activitatea principală a 9E INDUSTRY SRL este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Unde are sediul 9E INDUSTRY SRL?

9E INDUSTRY SRL are sediul social la adresa Str. Ceahlău Nr. 44, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400488.

9E INDUSTRY SRL este plătitoare de TVA?

Da. 9E INDUSTRY SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

9E INDUSTRY SRL are datorii la ANAF?

Nu. 9E INDUSTRY SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre 9E INDUSTRY SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].