Marjă netă
SlabFirma a pierdut 19,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
2FAST SERIOUS SRL (CUI 34138637) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2015. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 122.667 lei (+27% față de 2024) și o pierdere netă de 23.754 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 54.300 lei |
| 2017 | 102.976 lei |
| 2018 | 45.573 lei |
| 2019 | 70.303 lei |
| 2020 | 86.260 lei |
| 2021 | 207.541 lei |
| 2022 | 138.497 lei |
| 2023 | 92.676 lei |
| 2024 | 96.742 lei |
| 2025 | 122.667 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 122.667 | 96.742 | 92.676 | 138.497 | 207.541 | 86.260 | 70.303 | 45.573 | 102.976 | 54.300 |
| Profit net | -23.754 | 79.577 | -14.084 | -55.755 | -16.204 | 28.917 | 8.000 | 16.375 | -11.031 | -14.871 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Active imobilizate | - | - | 878 | 2.048 | 6.293 | 11.563 | - | 7.755 | 6.319 | - |
| Active circulante | 22.848 | 27.686 | 32.761 | 33.082 | 50.735 | 79.812 | 37.191 | 52.626 | 72.860 | 41.493 |
| Stocuri | 5.795 | 5.795 | 5.795 | 13.015 | 5.646 | 26.993 | 21.407 | 37.072 | 37.072 | 37.017 |
| Creanțe | 13.589 | 13.183 | 4.289 | 5.621 | 4.774 | 12.058 | 1.689 | 11.258 | 9.960 | - |
| Datorii | 37.310 | 19.562 | 104.024 | 91.436 | 57.473 | 75.718 | 50.348 | 81.538 | 116.711 | 67.994 |
| Capitaluri proprii | -14.462 | 9.292 | -70.285 | -56.200 | -445 | 15.759 | -13.157 | -21.157 | -37.532 | -26.501 |
Firma a pierdut 19,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 61% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
163% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. 2FAST SERIOUS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a 2FAST SERIOUS SRL în 2025 a fost de 122.667 lei, în creștere cu 27% față de 2024.
În 2025, 2FAST SERIOUS SRL a înregistrat o pierdere netă de 23.754 lei.
Activitatea principală a 2FAST SERIOUS SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
2FAST SERIOUS SRL are sediul social la adresa CETĂȚII Nr. 17/A, Ap. 7, Municipiul Timișoara, Jud. Timiș, 300389.
Da. 2FAST SERIOUS SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. 2FAST SERIOUS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].