ActivăSRL

1000 DE CHIPURI WINERY S.R.L.

Str. 11 Iunie Nr. 17, Sector 4 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 40171

CAEN 4634: Comerț cu ridicata al băuturilor

CUI
30897251
Reg. Com.
J40/13273/2012
Înființată
12 noiembrie 2012
Vechime
13 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
506 mii lei
Profit net 2025
171 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: TRANSFER(SOSIRE) din data 02.05.2018

Rezumat

Pe scurt

1000 DE CHIPURI WINERY S.R.L. (CUI 30897251) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 4), înființată în 2012. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN 4634).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 505.661 lei (+52% față de 2024) și un profit net de 171.070 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30897251
Nr. Reg. Com.
J40/13273/2012
EUID
ROONRC.J40/13273/2012
Cod CAEN principal
4634 - Comerț cu ridicata al băuturilor
Data înființării
12 noiembrie 2012
Vechime
13 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. 11 Iunie Nr. 17, Sector 4 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 40171

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • IONE••• ••• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+51,6% față de 2024

505.661 RON

2024: 333.573 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 219.565 RONAnul 2017: 219.141 RONAnul 2018: 170.508 RONAnul 2019: 162.165 RONAnul 2020: 98.361 RONAnul 2021: 146.303 RONAnul 2022: 607.237 RONAnul 2023: 279.539 RONAnul 2024: 333.573 RONAnul 2025: 505.661 RON

Profit net 2025

+109,3% față de 2024

171.070 RON

2024: 81.718 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 73.674 RONAnul 2017: 100.816 RONAnul 2018: 57.931 RONAnul 2019: 52.092 RONAnul 2020: 3.020 RONAnul 2021: 46.723 RONAnul 2022: 376.910 RONAnul 2023: 120.977 RONAnul 2024: 81.718 RONAnul 2025: 171.070 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    506 mii lei
    Profit net
    171 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    334 mii lei
    Profit net
    82 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    280 mii lei
    Profit net
    121 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    607 mii lei
    Profit net
    377 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    146 mii lei
    Profit net
    47 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    98 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    162 mii lei
    Profit net
    52 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    171 mii lei
    Profit net
    58 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    219 mii lei
    Profit net
    101 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    220 mii lei
    Profit net
    74 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
34%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 33,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,60Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,60 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
38%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

38% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2020

    Schimbarea denumirii

    1000 DE CHIPURI WINE BAR SRL → 1000 DE CHIPURI WINERY S.R.L.

  5. 2018

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  6. 2017

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2012 - 2014)
  1. 2014

    Schimbarea denumirii

    O'BLU NUOVO CONCETTO SRL → 1000 DE CHIPURI WINE BAR SRL

  2. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/13273/2012.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre 1000 DE CHIPURI WINERY S.R.L.

Este 1000 DE CHIPURI WINERY S.R.L. activă?

Da. 1000 DE CHIPURI WINERY S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a 1000 DE CHIPURI WINERY S.R.L.?

Cifra de afaceri a 1000 DE CHIPURI WINERY S.R.L. în 2025 a fost de 505.661 lei, în creștere cu 52% față de 2024.

Ce profit a avut 1000 DE CHIPURI WINERY S.R.L. în 2025?

În 2025, 1000 DE CHIPURI WINERY S.R.L. a înregistrat un profit net de 171.070 lei.

Ce activitate are 1000 DE CHIPURI WINERY S.R.L.?

Activitatea principală a 1000 DE CHIPURI WINERY S.R.L. este Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN 4634).

Unde are sediul 1000 DE CHIPURI WINERY S.R.L.?

1000 DE CHIPURI WINERY S.R.L. are sediul social la adresa Str. 11 Iunie Nr. 17, Sector 4 Mun. București, Jud. București, 40171.

1000 DE CHIPURI WINERY S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. 1000 DE CHIPURI WINERY S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

1000 DE CHIPURI WINERY S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. 1000 DE CHIPURI WINERY S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre 1000 DE CHIPURI WINERY S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].